Až vám přijde hvězdička

03.06.2011 23:09

Až budete mít hvězdičku doma:

Málem ji nepoznáte. Dodáváme ji v plochém balení ve tvaru trojúhelníku. Její jednotlivé paprsky jsou naskládané na sebe a celá je uložená v ochraném obalu. Může proto být bez problémů doručována poštou, aniž by jí hrozilo poškození. Hvězdu můžete kdykoliv podle potřeby složit zpět do plochého balení.

 

Dál není třeba nic lepit nebo složitě skládat. Stačí jednotlivé paprsky rozevřít - jako například vějíř. 

 

Až rozděláte ochranný obal, kromě hvězdy v něm najdete i plastový držák žárovky. Ten jednoduše složíte a připevníte na objímku žárovky. Díky plastovému držáku je žárovka vždy ve středu hvězdy a chrání stínidlo hvězdy během doby svícení. Naše papírové světelné hvězdy jsou držiteli bezpečnostního certifikátu TÜV. 

Přívodní kabel s vypínačem k rozsvěcení hvězd doporučujeme k hvězdičce přiobjednat přímo u nás, ale samozřejmě je možné použít i příslušenství vlastní. 

Doporučujeme použít žárovkovou patici E 14. Pro hvězdičky by neměl být zdroj světla silnější než 40 W. Ochranný kryt připevněný ke kabelu vložte dovnitř částečně rozložené hvězdičky.  

 

Jakmile máte zdroj světla uvnitř hvězdy, utáhněte pevně manipulační šňůrky všité do konstrukce hvězdy. Ty zaručují stabilní a pravidelný tvar hvězdy.

 

                       

Nakonec hvězdu zavěště na místo, které jste pro ni vybrali... Ať svítí a těší! 

 

Zpět