Krátící se dny vám zpříjemní podzimní kolekce hvězdiček

09.10.2011 13:41

Začínáte ráno vstávat do tmy a sotva dojíte večeři, za oknem se už den ukládá ke spánku? Přijde vám, že vám dochází síly, mušle z pláže z dovolené už jste schovali, se smutkem vzpomínáte na letní grilování na zahradě a vyndáváte ze skříně pláštěnky a deštníky?

Radujte se z podzimu! Dny vám rozzáří a náladu vylepší naše nové hvězdičky! Potěšte své blízké! Ozdobte verandu, zimní zahradu nebo vchodové dveře podzimním věnečkem a osvětlete je některou z našich nádherných luceren - hvězdiček. Uvařte velký hrnec dýňové polévky, upečte domácí chleba a pozvěte přátele na skleničku červeného vína. Hvězdičku zavěste i nad stůl - její sametově teplé světlo vykouzlí náladu, na jakou budou vaši blízcí dlouho vzpomínat jako na „tu hvězdičkovou podzimní party“...a nečekejte! Pozvěte je ještě dnes! Vždyť víte, dny se krátí čím dál více!   

PS: Podívejte se na naše přírůstky v podzimních barvách: lesklé kaštánky, spadané listy javorů, dozrálé dýně a něžně zamlžená rána vám připomenou hnědozelený Gondor, fialová Alegra, zlatavý Canopus, hravá Baloo, šarlatová Lyra_Bordeaux, bílý Austrinus, krémový Menor s důmyslnými ornamenty vykládanými průsvitným papírem a šestnácticípý oranžový Multipointer.

Zpět