Tým vršovických hvězdářů je od léta celý nedočkavý a těší se na sváteční čas! A co vy?

18.10.2012 21:05

Nemůžeme se dočkat, až konečně uvidíme letošní vánoční trendy v dekoracích a barevných paletách! Všechny novinky vám chceme zatepla prozradit. Rádi vám poradíme, jak vykouzlit z letošních svátků ty nejkrásnější! Speciální hvězdičková kolekce 2012 je už těsně před dokončením!

Víte, kam vyrážíme pro inspiraci a dozvědět se, jak pro vás sestavit ty nejkrásnější hvězdičky a především také nasát nebývale krásnou vánoční atmosféru…? V létě do Německa.  Ne, nezbláznili jsme se ani tam sváteční výzdoba neovládá ulice a domovy už od srpna, kdepak!

Vánoce najdete v Německu celoročně – v síti dokonale vyšperkovaných obchodů Käthe Wohlfahrtové. Je jich po celém Německu osm a dokonce vyrazili se zbožím i k sousedům, do Francie a Belgie. Pohádkové obchody založili manželé Wilhelm a Käthe Wohlfahrtovi a pomáhají proměňovat obyčejné domy v nádherné vánoční domovy už téměř půl století. Nejbližší je v Norimberku, největší v Berlíně, my jsme si zamilovali ten heidelberský.

Hvězdáři se těší vaší milé přízni teprve druhým rokem, ale nebojte, jsme připraveni ozdobit a rozzářit vaše domovy také nejméně dalších padesát let! Každým dnem se můžete těšit na dokonalou hvězdičkovou smršť Vánoc roku 2012!

Zpět